Yjet bashkohen në mbështetje të kësaj gruaje - Bota Sot
Yjet bashkohen në mbështetje të kësaj gruaje

Bota e Yjeve

Yjet bashkohen në mbështetje të kësaj gruaje

Nga: H.O. Më: 11 gusht 2020 Në ora: 09:03
Jessica Alba

Njerëzit e famshëm po vazhdojnë të përdorin platformat e tyre për të mbështetur Breonna Taylor, një grua me ngjyrë e vrarë nga policia në shtëpinë e saj në Louisville në muajin mars.

Jessica Alba dhe Olivia Wilde bashkë më yjet e tjerë të hënën kanë postuar disa foto duke shënuar kështu 150 ditë nga vdekja e Taylor  dhe asnjë akuzë nuk është ngritur ndaj oficerëve të përfshirë në këtë rast./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat