Fotot provokuese që Kylie publikoj nga ditëlindja e saj - Bota Sot
Fotot provokuese që Kylie publikoj nga ditëlindja e saj

Bota e Yjeve

Fotot provokuese që Kylie publikoj nga ditëlindja e saj

Nga: H.O. Më: 11 gusht 2020 Në ora: 09:15
Kylie Jenner

Pas postimeve të shumta nga familjarët dhe miqtë, vetë Kylie Jenner ndau një koleksion fotosh për të shënuar 23 vjetorin e saj të hënën.

Në një qastë të ëmbël me vajzën e saj Stromi 2 vjeqare, ylli televiziv e quajti vajzën e saj si një nga dhuratat më të mira nga të gjithë.

Stromi dukej se po frynte qirinjët e tortës së Kylie, derisa ajo e puthte ëmbël në faqe./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat