Sofia Richie mahnit të dashurin, ja sa e 'nxehtë' duket - Bota Sot
Sofia Richie mahnit të dashurin, ja sa e 'nxehtë' duket

Bota e Yjeve

Sofia Richie mahnit të dashurin, ja sa e 'nxehtë' duket

Nga: H.O. Më: 11 gusht 2020 Në ora: 09:27
Sofia Richie

Sofia Richie ka pauzuar lidhjen e saj me të dashurin e saj Scott Disick gjatë kësaj vere.

Por modelja duket se është në kohën më të mirë, pasi po përqëndrohet tek vetja e saj dhe po kalon kohë cilësore me to.

Ajo tregoj figurën e saj të mrekullushme të hënën kur u shfaq me një palë bikine të bardha./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat