Me pamje nga deti, Nicole Scherzinger tregon bukurinë natyrale - Bota Sot
Me pamje nga deti, Nicole Scherzinger tregon bukurinë natyrale

Bota e Yjeve

Me pamje nga deti, Nicole Scherzinger tregon bukurinë natyrale

Nga: H.O. Më: 11 gusht 2020 Në ora: 09:35
Nicole Scherzinger

Ajo ka qenë duke shijuar një shëtitje në dielli në Shën Lucia me të dashurin e saj Thom Evans.

Dhe Nicole Scherzinger ka treguar fizikun e saj të shkëlqyeshëm në bikine të zeza, derisa pozoj në perëndimin e diellit në ishullin e Karaibeve të hënën.

Këngëtarja e Pussycat Dolls e cila është tërësisht bukuri natyrale i buzëqeshi aparatit fotografik në sfondin me pamje nga deti./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat