Demi Rose pozon me fustanin shumëngjyrësh, ‘harron’ të vesh sytjena

Bota e Yjeve

Demi Rose pozon me fustanin shumëngjyrësh, ‘harron’ të vesh sytjena

Më: 13 gusht 2020 Në ora: 13:03
Demi Rose

Modelja e famshme, Demi Rose, vazhdon të jetë emri më i komentuar në mediat e huaja dhe jo vetëm.

Duke qenë aktive në rrjete sociale ajo vazhdon të marrë vëmendjen me paraqitjet që bën.

Demi Rose ka pozuar sërish provokuese në fotot e reja që i ka publikuar në Instagram dhe fustani shumëngjyrësh i shkon shumë.

Mirëpo përveç kësaj në sy ra edhe diçka tjetër. Bëhet fjalë për gjoksin dhe faktin se ka ‘harruar’ të vesh sytjena.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat