Bukuroshja 'seksi' tregon dietën e saj - Bota Sot
Bukuroshja 'seksi' tregon dietën e saj

Bota e Yjeve

Bukuroshja 'seksi' tregon dietën e saj

Nga: H.O. Më: 13 gusht 2020 Në ora: 19:04
Jesy Nelson

Jesy Nelson ka një dietë të përditshme derisa ka publikuar një foto të darkës së saj në Instagram.

Ylli i Little Mix filmoj pjatën e saj të ushqimit e cila përbëhej nga një gjoks pule dhe tetë karrota të vogla, bashkë me një emoji fytyre të trishtuar.

Këngëtarja më pas e kthehu kamerën në festën e të dashurit të saj Sean Sagar./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat