Sara Underwood: Playboy, botërori në Brazil dhe skandali për leksionet…

Bota e Yjeve

Sara Underwood: Playboy, botërori në Brazil dhe skandali për leksionet…

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 08:33
Sara Underwood

Sara Underwood po bëhet gjithnjë dhe më e ndjekur në rrjetet sociale me një profil në Instagram që ka më shumë se 9 milionë ndjekës.

Receta e saj është e thjeshtë dhe e ka shpjeguar vetë ajo: “Në pothuajse të gjitha postimet tregoj gjoksin, dhe e bëj për ju”.

Ish-aktore dhe sot modele, Sara ka marrë pjesë në filma të ndryshëm, mes të cilëve Epic Movie.

Adhuron sportet dhe aventurën dhe në 2014-ën ka qenë një “cover girl” i një fushate të famshme të organizuar për Kupën e Botës të luajtur në Brazil.

Gjithçka ishte e lidhur me bashkëpunimin e saj me Playboy-n. Përveçse ka qenë një lojtare pokeri profesioniste, ajo ka shkaktuar skandal në të kaluarën për një video të publikuar nga Playboy ku praktikon joga lakuriq.

Image
Sara Underwood

Sot është vegane dhe bashkë me partnerin ndërton banesa artizanale të zhytura në natyrë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat