Dalin pamjet e para, Khloe më e afërt se kurrë me të dashurin e saj tradhtar - Bota Sot
Dalin pamjet e para, Khloe më e afërt se kurrë me të dashurin e saj tradhtar

Bota e Yjeve

Dalin pamjet e para, Khloe më e afërt se kurrë me të dashurin e saj tradhtar

Nga: H.O. Më: 14 gusht 2020 Në ora: 13:02
Khloe Kardashian

Khloe Kardashian dhe bashkëshorti i saj tradhtar, Tristan Thompson duken shumë komod më njëri tjetrin derisa ai shtrëngon krahun e saj, pasi kalojnë kohën bashkë në udhëtimin luksoz të Kylie Jenner për ditëlindjen në Turks dhe Caicos.

Është përfolur se ata janë rikthyer në mënyrë romantike dhe madje mendohet se do të blejnë një shtëpi së bashku./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat