“Emri im i vërtetë është...”/ Kejvina Kthella çmend rrjetin me format seksi

Bota e Yjeve

“Emri im i vërtetë është...”/ Kejvina Kthella çmend rrjetin me format seksi

Më: 15 gusht 2020 Në ora: 12:05
Kejvina Kthella

Modelja Kejvina Kthella vijon të tërheqë vëmendjen në mediat sociale. Postimet e saj marrin komente dhe pëlqime të shumta. Bukuroshja u ofron mundësinë fansave të saj të shohin më afër jetën profesionale e personale.

Ndërkaq, në një postim të fundit në rrjetin social Instragram, bukuroshja bionde ka mahnitur me pozat e reja.

E veshur me një fustan të kuq, Kejvina ka pozuar para një pishine, ku i janë theksuar linjat e tonifikuara trupore.

“Emri im i vërtetë është Barbie”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazhit të ndarë.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat