4 mënyra për t’i veshur pantallonat e lëkurës sipas Margot Robbie

Bota e Yjeve

4 mënyra për t’i veshur pantallonat e lëkurës sipas Margot Robbie

Më: 17 shtator 2020 Në ora: 11:31
Margot Robbie

Me ardhjen e stinës së vjeshtës, veshjet e lëkurës qëndrojnë krenar ne garderobën tonë si produkte ‘must’ për të qenë trend dhe në modë.

Në prezantimin e koleksioneve Vjeshtë-Dimër 2020-2021 stilistët e njohur kanë sugjeruar pantallonat e lëkurës si trend që do të drejtojë modën për pjesën tjetër të vitit.

Aktorja e njohur Margot Robbie duket se i ka marrë leksionet e stilit dhe në daljet e saj të fundit është parë t’i veshi në disa mënyra pantallonat e lëkurës…

Image
Margot Robbie
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat