Modelja Christine Quinn, tregon fizikun e saj në formën më të mirë

Bota e Yjeve

Modelja Christine Quinn, tregon fizikun e saj në formën më të mirë

Nga: H.O. Më: 17 shtator 2020 Në ora: 21:31
Christine Quinn

Ajo po luan si 'bombë' e vërtetë në serialin e njohur televiziv në SHBA, Selling Sunset.

Dhe Christine Quinn ishte më shumë se e lumtur kur e tregoj reputacionin e saj, derisa pozoj për kopertinën e Maxim Australia në tetor.

Ylli televiziv tregoj linjat e saj të bujshme në disa foto të realizuara./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat