Joshëse dhe provokuese, supermodelja Bella Hadid “çmend” ndjekësit me imazhet nga fushata e re për Versace

Bota e Yjeve

Joshëse dhe provokuese, supermodelja Bella Hadid “çmend” ndjekësit me imazhet nga fushata e re për Versace

Më: 18 shtator 2020 Në ora: 11:55
Bella Hadid

Bella Hadid iu është rikthyer punës si modele pas izolimit në fermën e saj për shkak të COVID-19.

Supermodelja ishte imazhi i parfumit të i ri Versace.

Dhe ajo ndau me ndjekësit disa imazhe provokuese nga fushata për markën e njohur.

23-vjeçarja pozoi për aparatin fotografik me bikini duke vënë në pah linjat e saj trupore.

Bella Hadid dukej mjaft joshëse në fushatën e saj të re, duke çmendur miliona ndjekës të saj.

Zeshkania seksi pozoi në shkëmbinj, ujë dhe rërë gjatë seksionit fotografik që u zhvillua në Itali.

Modelja tani është imazhi i parfumit të ri të Versace, Dylan Blue.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat