“Xhbanja” si rrallë herë, pozon në veshje kombëtare

Bota e Yjeve

“Xhbanja” si rrallë herë, pozon në veshje kombëtare

Më: 18 shtator 2020 Në ora: 16:31
Arjola Demiri

Bëri famë me rolin e “Xhbanes” dhe sot mbetet ndër femrat më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar.

Aktorja e njohur, Arjola Demiri është një femër që çdo herë bije në sy dhe duke qenë mjaft e ndjekur në rrjetet sociale ajo sjell imazhe të ndryshme për adhuruesit.

Ndonëse shpesh e shohim me veshje të cilat ia ekspozojnë linjat, Arjola këtë herë u shfaq më ndryshe.

Image

Në veshje kombëtare shqiptare, Arjola dukej më e bukur se kurrë më parë.

Ndërkohë, kujtojmë që Arjola pas serilait “O sa mirë” ka  marr pjesë edhe në shumë projekte të tjera televizive.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat