Këto janë përpjeket e fundit të Kim Kardashian për të shpëtuar martesën

Bota e Yjeve

Këto janë përpjeket e fundit të Kim Kardashian për të shpëtuar martesën

Nga: H.O. Më: 18 shtator 2020 Në ora: 20:57
Kim Kardashian

Kim Kardashian po thuhet se po ndihet e pafuqishme për shkak të sjelljeve të bashkëshortit të saj, Kanye West.

Një postim i tij shqetësues u postua në Twitter këtë javë që bëri të Twitteri ta pezulloj llogarinë e tij për 24 orë, kur 43 vjeqari shkruajti një mesazh në lidhje me 'shkuarjen në luftë' dhe frikën e saj se mund të vritet.

Vetëm dy muaj më parë pasi Kim dhe Kanye patën bisedime për krizën e martesës së tyre në Wyoming, duket se përsëri 39 vjeqarja Kim Kardashian po bën përpjekje për të shpëtuar martesën e saj, por sic thuhet ajo është fund të litarit./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat