Alessandra Ambrosio e zhveshur, luan volejboll

Bota e Yjeve

Alessandra Ambrosio e zhveshur, luan volejboll

Nga: H.O. Më: 20 shtator 2020 Në ora: 20:20
Alessandra Ambrosio

Atë nuk e ndaloj as zjarri dhe tymi në Kaliforni për të shijuar një lojë volejbolli në plazhet e Malibu.

Dhe të shtunën, supermodelja Alessandra Ambrosio u pa përsëri duke shijuar një ditë në plazh me miqtë, këtë herë në zonën e Santa Monica në Los Angelos.

Brazilianja 39 vjeqare tregoj figurën e saj duke u marrë me aktivitete në natyrë, bashkë me familjen dhe miqtë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat