E zhveshur, modelja tregon linjat e 'nxehta'

Bota e Yjeve

E zhveshur, modelja tregon linjat e 'nxehta'

Nga: H.O. Më: 20 shtator 2020 Në ora: 20:29
Megan Barton Hanson

Ajo aktualisht po shijon një ditë dielli.

Dhe Megan Barton Hanson dukej e pabesueshme të ielën kur në Instagram u paraqit me disa foto të reja nga Turqia.

Ylli i Love Island shfaqi kthesat e saj me bikine të vogla./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat