Kylie Jenner tallet me grimerët e saj

Bota e Yjeve

Kylie Jenner tallet me grimerët e saj

Nga: H.O. Më: 20 shtator 2020 Në ora: 20:36
Kylie Jenner

Kylie Jenner është tallur.

Manjatja e bukurisë, e cila kalon shumë kohë në karrigë e flokëve dhe grimit, shpesh është e rrethuar nga skuadra e saj, për glam, nga artistja e grimit Ariel Tejada dhe stilisti Jesus Guerrero.

Derisa po përgatitej për një natë jashtë në qytet të shtunën, Kylie në Instagram me shaka i quajti si joprofeisonal ata të dy./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat