Rita Ora ua rekomandon kështu të kaloni pushimin

Bota e Yjeve

Rita Ora ua rekomandon kështu të kaloni pushimin

Nga: H.O. Më: 20 shtator 2020 Në ora: 20:44
Rita Ora

Ajo shpesh kalon kufijtë me veshjet e saj në tapetin e kuq dhe me ansamblet e skenës.

Por Rita Ora të dielën u shfaq me një veshje të qetë derisa doli jashtë për të marrë ajër të fresët në një nga fshatrat britanik.

Këngëtarja e hitit Black Ëidoë dukej me stil elegant kur publikoj një seri fotosh në mediat sociale, duke i inkurajuar ndjekësit që të ndjeknin shembullin e saj për të kaluar kohë me vetën./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat