Maura Higgins e bën më së miri, kaq e bujshme duket në fotosesionin e fundit

Bota e Yjeve

Maura Higgins e bën më së miri, kaq e bujshme duket në fotosesionin e fundit

Nga: H.O. Më: 21 shtator 2020 Në ora: 09:40
Maura Higgins

Ajo gjithmonë duket e bujshme sa herë që shfaqet jashtë.

Dhe Maura Higgins ishte e sigurt për të ngritur temperaurat kur u shfaq me të brenshme të bardha në disa foto që i publikoj në Instagram

Ylli i Love Island dukej mahnitëse me sytjena me dantella derisa po punonte për karrierën e saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat