Jennifer Lopez shfaq linjat 'seksi' nga plazhi

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez shfaq linjat 'seksi' nga plazhi

Nga: H.O. Më: 22 shtator 2020 Në ora: 09:16
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez i pëlqen të punoj shumë por të luaj edhe më shumë.

Dhe 51 vjeqarja aktorja është paraqitur duke kaluar kohën mjaftë mirë derisa rrezitej në plazhet e Turks and Caicos.

Lopez ka treguar linjat e saj mahnitëse në një ditë argëtuese në rërë me të fejuarin e saj Alex Roriguez./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat