E zhveshur në festën e para-ditëlindjes

Bota e Yjeve

E zhveshur në festën e para-ditëlindjes

Nga: H.O. Më: 22 shtator 2020 Në ora: 09:29
Jordyn Woods

Ajo ka filluar festimin e ditëlindjes së saj të 23-të ditë më parë me një ndejë gjatë të dielës.

Dhe Jordyn Woods ka vazhduar festimet para ditëlindjes të hënën kur u shfaq me një palë bikine në disa foto në Instagra.

22 vjeqarja ka treguar linjat e saj me veshjet e saj të bardha./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat