Modelja e Playboy-t provokon rrjetin me fotot ‘hot’

Bota e Yjeve

Modelja e Playboy-t provokon rrjetin me fotot ‘hot’

Më: 23 shtator 2020 Në ora: 07:31
Kindly Myers

Kindly Myers, është një modele amerikane, e cila e ka nisur karrierën e saj që 21 vjeçe.

Ajo ka pozuar për revistën Playboy dhe Maxim.

Bukuroshja ka publikuar së fundmi, disa foto ku shihet më provokuese se kurrë.

Ajo numëron më shumë se 1 milion ndjekës në rrjetet sociale.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat