Jonida Vokshi thekson linjat në veshjen e ngushtë

Bota e Yjeve

Jonida Vokshi thekson linjat në veshjen e ngushtë

Më: 23 shtator 2020 Në ora: 13:30
Jonida Vokshi

Aktorja Jonida Vokshi ka marrë vëmendjen me imazhet e fundit që ka publikuar.

Në Instagram, ka postuar fotot e veshur ngushtë ku ka treguar linjat e bukura.

Jonida, ka ekspozuar pak nga barku i saj të cilin shihet se e ka në formë edhe pas lindjes së vajzës, Emi.

Ajo ka rregulluar flokët, makijazhin nuk e ka lënë anash gjithë dukjen e përfundoi me një çantë të markës Gucci vendosur krahëve.

Jonida, ka vendosur edhe bizhuteri. Komentet dhe pëlqimet nga ndjekësit ishin të shumta.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat