Khloe Kardashian nuk njihet nga fansat

Bota e Yjeve

Khloe Kardashian nuk njihet nga fansat

Nga: H.O. Më: 24 shtator 2020 Në ora: 21:42
Khloe Kardashian

Khloe Kardashian ka postuar foto në rrjetet sociale që nuk duken shumë sikurse ajo.

Nëna e një fëmije, 36 vjeqarja u shfaq me shumë filtera dhe disa hile të fotoshopit, duke i bërë fansat konfuz.

Dhe të enjten ajo shfaqi një pamje krejt tjetër të saj në Instagram, kur u shfaq me flokë me të errëta dhe fytyrë më të hollë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat