Alessandra Ambrosio e bën prapë, vesh mini-bikine

Bota e Yjeve

Alessandra Ambrosio e bën prapë, vesh mini-bikine

Nga: H.O. Më: 27 shtator 2020 Në ora: 19:19
Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio është e njohur për të shfaqur figurën e saj prej një supermodeleje duke luajtur volejboll.

Dhe të shtunën, bukuroshja braziline është kthyer sërish në Santa Monica, kur u shfaq me një grup miqsh vetëm disa hapa larg prej Oqeanit Paqësor./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat