Modelja provokon me veshje derisa ushqehet

Bota e Yjeve

Modelja provokon me veshje derisa ushqehet

Nga: H.O. Më: 27 shtator 2020 Në ora: 19:39
Kimberley Garner

Ajo është përsëri në Britani të Madhe, pasi kaloj kohën në St Tropez muajin e kaluar.

Dhe Kimberley Garner ka ngritur pulset kur u shfaq në Instagrimin e saj me disa foto me bikine gjatë të shtunës.

Ish ylli i Made In Chelsea dukej e bujshme me një palë bikine të kuqe, derisa hante spageti në Cipriani London./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat