Nga burrë në grua, 37-vjeçarja tërheq vëmendjen me format

Bota e Yjeve

Nga burrë në grua, 37-vjeçarja tërheq vëmendjen me format

Më: 28 shtator 2020 Në ora: 07:21
Nga Rodrigo tani quhet Jessica Alves

Rodrigo Alves u bë viral në rrjet pasi bënte operacione plastike që të dukej si kukulla Ken. Tashmë prej disa kohësh është kthyer nga burrë në grua.

E për këtë transformim i janë dashur 75 operacione plastike. Ndërkohë së fundi ka ndryshuar edhe emrin.

Nga Rodrigo tani quhet Jessica Alves dhe merr herë pas here vëmendjen e të gjithëve.

Të shtunën ajo ka kthyer sytë nga vetja teksa shijonte një natë jashtë në Londër.

Jessica ekspozoi format e saj trupore edhe njëherë tjetër pas operacioneve plastike me një fustan këmishe të bardhë.

37-vjeçarja dukej në formë dhe nuk e ka aspak problem që të tregojë format bombastike.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat