Kim Kardashian bëhet një 'edukatore'

Bota e Yjeve

Kim Kardashian bëhet një 'edukatore'

Nga: H.O. Më: 28 shtator 2020 Në ora: 09:29
Kim Kardashian

Kim Kardashian nuk e ka mbajtu të fshehtë që ajo bën fitnes për të menaxhuar mirë linjat e saj trupore.

Por themeluesja e KKW Beauty ka vazhduar stërvitjen e saj me vajzën North, djemtë Saint dhe Psalm dhe mbesën True të dielën pasdite.

"Pra stërvitja ime u shndërrua në një kamp fëmijësh" ka shpjeguar Kim Kardashian në një foto në Instagram./Bota sot

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat