Veshja e veqantë e Gwen Stefani

Bota e Yjeve

Veshja e veqantë e Gwen Stefani

Nga: H.O. Më: 28 shtator 2020 Në ora: 09:36
Gwen Stefani

Gwen Stefani është një grua e zënë, ku kohët e fundit është nominua për herë të parë për CMT Music Award, derisa po përgatitej pë kthimin e saj në The Voice.

Fituesja e trefishtë e Grammy po ruan gjithashtu markën e saj të modës dhe stilit të saj, të brendit LAMB, të cilën e lansoj në vitin 2003./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat