​Bella Hadid lodhet duke u ndjekur në të gjithë qytetin, ‘rroket’ me paparacët

Bota e Yjeve

​Bella Hadid lodhet duke u ndjekur në të gjithë qytetin, ‘rroket’ me paparacët

Më: 28 shtator 2020 Në ora: 22:43
​Bella Hadid

Një nga manekinet më të famshme të ditëve të sotme Bella Hadid është nën vëzhgimin e vazhdueshëm të publikut.

Ajo nuk mund të shkojë askund pa fotot e saj që përfundojnë në portalet botërore, dhe paparacët kanë bërë fotografi të saj në të gjitha edicionet e mundshme deri më tani - nga ato të rregulluara nga koka te këmbët tek ato edicione të ftohta në të cilat ndonjëherë mezi e njohim.

Tani kamerat e kanë kapur atë në një ngjarje bamirësie "Black Lives Matter" dhe mungesa e privatësisë kësaj here duket se e ka goditur atë veçanërisht kur shkoi të merrej me një paparaci.

Hadid i tha paparacit që të ndalonte ta ndiqte atë përreth Nju Jorkut ndërsa ai ishte ulur në makinë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat