Arbenita Ismajli si përherë unike, kësaj radhe thekson linjat e bujshme trupore

Bota e Yjeve

Arbenita Ismajli si përherë unike, kësaj radhe thekson linjat e bujshme trupore

Më: 29 shtator 2020 Në ora: 18:47
Arbenita Ismajli

Arbenita Ismajli është ndër modelet më të pëlqyera në industrinë e modelingut.

Kjo vjen për shkak të bukurisë dhe linjave trupore të saj, të cilat i shfaq në mënyrë të vazhdueshme në postimet e saj.

Së fundmi, në disa imazhe të publikuara në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka tërhequr vëmendje të madhe.

Në imazhin e parë ajo shfaqet me një lloj të brendshme të zeza, me ç’rast i theksoheshin tiparet trupore.

Image

Ndërsa, në të dytën Arbenita është parë të jetë më elegante, përmes një fustani të shkurtër me ngjyrë bezhë.

Kohëve të fundit modelja ka qenë aktive në ndarjen e fotografive të ndryshme, të cilat po pëlqehen në masë të madhe nga fansat e saj.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat