Kim Kardashian i bënë të pasmet edhe më të mëdha?

Bota e Yjeve

Kim Kardashian i bënë të pasmet edhe më të mëdha?

Më: 30 shtator 2020 Në ora: 18:23
Kim Kardashian

Ajo që e bëri më të famshme Kim Kardashian, përveç bukurisë së saj të pabesueshme, janë të pasmet e saj artificiale, e cila prej vitesh tërheq vëmendjen e publikut.

Ndërsa është e pamundur të mendosh se ato janë natyrale, Kim vazhdon të këmbëngulë se kurrë nuk ka shkuar nën thikë për të rritur të pasmet.

Kështu që gjithçka i mbetet fansave të gjykojnë vetë, por kur shohim foto si kjo mund të mendojmë vetëm për një gjë.

Përkatësisht, paparacët e fotografuan Kim duke dalë nga makina e saj para shtëpisë së një miku në Malibu.

Ajo kishte veshur një blu të sipërme dhe pantallona të bardha që i nxirrnin në pah më tej të pasmet e saj nga profili i cili, sipas shumë njerëzve, me të vërtetë nuk duket aspak proporcional me pjesën tjetër të trupit. Gjykojini vetë fotot në galeri.

Image
Kim Kardashian
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat