Rihanna 'tronditi' botën me veshjet dhe modelet e saj

Bota e Yjeve

Rihanna 'tronditi' botën me veshjet dhe modelet e saj

Nga: H.O. Më: 1 tetor 2020 Në ora: 18:43
Bella Hadid

Shfaqja e dytë e Rihannes savage X Fenty më në fund është zhvilluar të enjten, ku morën pjesë disa nga modelet më të mëdha të botës, në Kaliforni.

Kryesuesja e kësaj shfaqje ishte vetë këngëtarja me një veshje lëkure, së bashku me modelet Bella Hadid, Irina Shayk dhe Cara Delevingne me pamje të tërbuara./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat