Dafina Zeqiri vazhdon 'traditën', çdo klip i ri me një stil të ri flokësh

Bota e Yjeve

Dafina Zeqiri vazhdon 'traditën', çdo klip i ri me një stil të ri flokësh

Më: 18 tetor 2020 Në ora: 10:52
Dafina Zeqiri

Së fundmi, këngëtarja Dafina Zeqiri, ka zbuluar një pjesë të shkurtër nga klipi i ardhshëm i këngës “ Zili Zili”.

Në këtë sekuencë të shkurtër të klipit, të gjithë i çuan sytë në në një vend: tek flokët e Dafinës.

Këtë herë, modeli i saj i veçantë i flokëve duket se sfidon çdo ligj të natyrës.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#ZILIZILI next week 🐐

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri) on

Me flokët të gërshetuar në rrathë, dhe të mbledhur rreth zinxhirëve, Dafina arriti të t'i habisë të gjithë.

Këngëtarja është njohur gjithmonë për stilin e saj te veçantë në look dhe ka eksperimentuar gjithmonë me flokët.

Por duket se këtë radhë Dafina mund të marrë çmimin ‘stili më i çuduitshëm dhe më i veçantë i flokëve”.

Në galerinë e mëposhtme keni vetëm disa nga stilet e flokëve të Dafinës në vite, çfarë vërteton karakerin e saj ekperimental:

Image
Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat