Del në rrugë pa të brendshme poshtë fustanit, modelja "çmend" kalimtarët

Bota e Yjeve

Del në rrugë pa të brendshme poshtë fustanit, modelja "çmend" kalimtarët

Më: 18 tetor 2020 Në ora: 14:56
Jordyn Woods

Jordyn Woods u sigurua që të kthente gjithë sytë nga vetja me veshjen nga “PrettyLittleThing” në Hollywood. 

Modelja e kolme u shfaq e veshur me një fustan transparent, ku dukej qartë se nuk kishte veshur reçipeta dhe zbulonte tangat.

Shoqja dhe ish-e besuara e Kylie Jenner, dukej e mrekullueshme me veshjen e tejdukshme dhe me siguri ia arriti qëllimin që të vihej në qendër të vëmendjes.

Image
Jordyn Woods
Image
Jordyn Woods

23-vjeçarja gjithashtu nuk kishte harruar që të vendoste edhe një maskë, duke u kujdesur kështu për veten dhe të tjerët, në mënyrë që të ndalojë përhapjen e pandemisë Covid-19.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat