As Bella Hadid nuk iu beson syve, tregon gjoksin e madh

Bota e Yjeve

As Bella Hadid nuk iu beson syve, tregon gjoksin e madh

Nga: H.O. Më: 18 tetor 2020 Në ora: 22:26
Bella Hadid

Bella Hadid u sigurua se do të marr vëmendje kur ajo u shfaq plotë gjallëri gjatë një shtëtitje në New York City në fundjavë.

Modelja 24 vjeqare tregoj pasuritë e saj të bollshme me një pallto të Michael Kors që tregonte qartë gjoksin e saj.

Ajo kishte veshur poashtu edhe një palë këpucë të zezë të sheshta dhe qorape të bardha./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat