Kim Kardashian flet për herë të parë se si u grabit me armë në Paris

Bota e Yjeve

Kim Kardashian flet për herë të parë se si u grabit me armë në Paris

Nga: H.O. Më: 19 tetor 2020 Në ora: 09:50
Kim Kardashian

Kim Kardashian ishte lidhur dhe grabitur me armë gjatë një skene të orkestruar në Paris në tetor të vitit 2016.

Dhe së fundi ajo foli hapur lidhur me grabitjen dhe se si kishte frikë se motra e saj e madhe Kourtney, do të kthehej dhe do ta gjente atë të vdekur në dhomën e tyre.

Kështu Kim foli në një emision televiziv./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat