E dashura e Brad Pitt me foto të nxehta nga hoteli

Bota e Yjeve

E dashura e Brad Pitt me foto të nxehta nga hoteli

Nga: H.O. Më: 22 tetor 2020 Në ora: 21:52
Nicole Poturalski

Ajo së fundit është përmendur shumë në internet për lidhjen e saj me Brad Pitt.

Dhe Nicole Poturalski shfaqi letrat kredenciale të saj ndërsa pozoj një stuhi me bikine në Berlin të enjten.

Modelja gjermane, 27 vjeqare dukej e bujshme duke treguar fizikun e saj nga palestra./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat