Soni Malaj flet pa dorashka: Kjo këngëtare është konkurrentja ime më e madhe

Bota e Yjeve

Soni Malaj flet pa dorashka: Kjo këngëtare është konkurrentja ime më e madhe

Më: 23 tetor 2020 Në ora: 07:28
Soni Malaj

Soni Malaj është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të suksesshme shqiptare, ndërsa shumë këngë të saj janë kthyer në hite, sidomos baladat.

Prej vitesh, ajo i ka bërë njerëzit për vete, jo vetëm me zërin, por edhe me energjinë në skenë.

Së fundmi, këngëtarja dha një intervistë për mediat kosovare, ku tregoi edhe këngëtaren që e shihte si konkurrente.

Genta Ismaili është artistja që e ka bërë të ndjejë konkurrencë, sepse sipas saj, të dyja janë shumë energjike në skenë.

Megjithatë, Soni shtoi se kjo ishte një konkurrencë e pastër përtej të cilës kishte miqësi që vazhdon të ruhet edhe në ditët e sotme.

Sipas këngëtares, në showbiz-in shqiptar, sot nuk ka më raporte siç ka qenë dikur, ku përtej arritjeve profesionale, ruhej edhe shoqëria mes tyre.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat