Kylie Jenner vetëm në sytjena, por duket kaq elegante

Bota e Yjeve

Kylie Jenner vetëm në sytjena, por duket kaq elegante

Nga: H.O. Më: 23 tetor 2020 Në ora: 21:45
Kylie Jenner

Kylie Jenner ka shpërndarë disa portrete mahnitëse në Instagram të premten ku po modelon për pamjet sportive.

Manjatja e kozmetikës dukej shumë elegante kur u shfaq vetëm me një palë sytjena dhe xhinse./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat