Aktorja e njohur egjiptiane vishet nga dizajnerja shqiptare në një Festival prestixhioz

Bota e Yjeve

Aktorja e njohur egjiptiane vishet nga dizajnerja shqiptare në një Festival prestixhioz

Më: 25 tetor 2020 Në ora: 15:31
Lia Stublla

Lia Stublla vazhdon të ketë suksese edhe në arenën ndërkombëtare.

Dizajnerja kësaj radhe është përkujdesur për veshjen e aktores së njohur egjiptiane, Hoda Eletreby.

Ka qenë vet aktorja ajo që ka shprehur kënaqesinë me përzgjedhjen që i ka bërë në “Gouna Film Festival”.

Image
Lia Stublla

Kjo nuk është hera e parë që Lia arrin sukese ndërkombëtare duke veshur disa herë emra të njohur të muzikës, filmit dhe modës

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat