Rita Ora na tregon si i mirëmban linjat

Bota e Yjeve

Rita Ora na tregon si i mirëmban linjat

Nga: H.O. Më: 25 tetor 2020 Në ora: 19:07
Rita Ora

Ajo rregullisht i mahnit fansat e saj me fotografitë mbresëlënëse.

Dhe Rita Ora zbuloj se si e mban trupin e saj nga një studio e Heartcoew Pilates, ku po bën stërvitje intensive të shtunën.

Këngëtarja 29 vjeqare dha një shfaqje të shkurtër të barkut të saj, derisa po pozonte në një selfie në pasqyre me një palë sytjena sportive./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat