Modelja me fustan të ngushtë i 'vizaton' të pasmet dhe gjoksin

Bota e Yjeve

Modelja me fustan të ngushtë i 'vizaton' të pasmet dhe gjoksin

Nga: H.O. Më: 25 tetor 2020 Në ora: 19:19
Chloe Ferry

Ajo së fundi diskutoj për vlerësimin e saj dhe kirurgjinë plastike.

Dhe Chloe Ferry ka shfaqur frytet e punës së kirurgut të saj të shtunën në mbrëmje, derisa doli në Durham me një ansambël tjetër.

Ylli i Geordie Shore duke shkëlqyer figurën e saj të pabesueshme, kur u shfaq me një paruk bjonde./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat