Më në fund shfaqet Chrissy Teigen, kështu duket pas tragjedisë së saj

Bota e Yjeve

Më në fund shfaqet Chrissy Teigen, kështu duket pas tragjedisë së saj

Nga: H.O. Më: 26 tetor 2020 Në ora: 09:30
Chrissy Teigen

Chrissy Teigen ka qëndruar larg mediave sociale dhe larg vëmendjes pas humbjes tragjike të shtatëzanisë së saj në fund të muajit të kaluar.

Por modelja e Sports Illustrated Sëimsuit është paraqitur në ekran me një veshje shumë të veqantë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat