Modelja tregon sërish barkun në rritje

Bota e Yjeve

Modelja tregon sërish barkun në rritje

Nga: H.O. Më: 29 tetor 2020 Në ora: 21:50
Emily Ratajkowski

Themeluesja e Inamorata, Emily Ratajkowski ka vazhduar të tregoj barkun e saj të vogël të enjten për fushatën e saj të re nga fotografi Emily Lipson.

29 vjeqarja në pritje të fëmijët e cila ka rreth 20 javë shtatëzënë po modelon për linjën e re të  'Sycamore' dhe Beachwood'./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat