Modelja 52-vjeçare me fustan të hapur, i dalin në pah pjesët intime

Bota e Yjeve

Modelja 52-vjeçare me fustan të hapur, i dalin në pah pjesët intime

Më: 29 tetor 2020 Në ora: 23:24
Nicole Murphy

Ajo shpesh ndan pasionin e saj për shëndetin dhe palestrën me gati 1 milion ndjekësit e saj në Instagram.

Dhe Nicole Murphy vuri në dukje punën e saj të vështirë ndërsa mbërriti për drekë në Soho House të Mërkurën pasdite.

Modelja 52-vjeçare mahniti me një fustan me lule që shfaqte dy të çara dramatike poshtë secilës këmbë duke nxjerrë në pah pjesët intime. 

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat