Ariana Grande lanson albumin e ri, një këngë i hutoi fansat

Bota e Yjeve

Ariana Grande lanson albumin e ri, një këngë i hutoi fansat

Nga: H.O. Më: 30 tetor 2020 Në ora: 20:45
Ariana Grande

Ajo ka lansuar albumin e saj të gjashtë në studio, 'Pozicionet'.

Dhe njëra nga këngët ka tërhequr shumë vëmendjen e tifozëve të saj, pasi ata kuptuan titullin e saj 34+35.

Ylli i popit ka lëshuar albumin e saj të ri të premtën, të cilin e ndau me ndjekësit e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat