Transformimet e Ritës për Halloween, cili po iu pëlqen më së shumti

Bota e Yjeve

Transformimet e Ritës për Halloween, cili po iu pëlqen më së shumti

Më: 30 tetor 2020 Në ora: 23:03
Rita Ora

Në pamje të parë nuk dukej fare si Rita.

Këngëtarja me origjinë nga Kosova, për Halloween ishte maskuar si këngëtari Post Malone, duke u dukur identik si ai.

Pos Malone, Rita ishte maskuar edhe si Zomb Bride dhe Ivi Poison, madje, ka pyetur ndjekësit se cili maskim ishte më i miri.

Nga ana tjetër, këngëtarja ftoi ndjekësit t'i tregojnë asaj se si do duken nesër.

E si do duket Rita, presim të shohim.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat