Dua shfaq të pasmet në prapaskenat e xhirimeve të klipit

Bota e Yjeve

Dua shfaq të pasmet në prapaskenat e xhirimeve të klipit

Më: 30 tetor 2020 Në ora: 23:13
Dua Lipa

Dua Lipa ka publikuar imazhe nga prapaskenat e xhirimeve për klipin e saj të ri.

Sot u publikua projekti më i ri muzikor i Dua Lipës, i cili erdhi si bashkëpunim me këngëtaren belge Angele me titull “Fever”.

Ajo më vonë ndau imazhe me ndjekësit e Instagramit nga prapaskenat e xhirimeve ku dukej mjaft tërheqëse e veshur me rroba të ngjitura pas trupi e mjaft të shkurtra.

Në disa nga imazhet ajo shihet e kthyer nga prapa ku bien në sy shumë format trupore të Dua Lipas, për të cilat punon në palestër mjaft shumë.

Dua Lipa për momentin po shijon suksesin muzikor që po korr në të gjithë botën, duke marrë qindra miliona dëgjime në Spotify dhe Youtube.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat