Agnesa Vuthaj shfaqet joshëse në fotosesionin e fundit

Bota e Yjeve

Agnesa Vuthaj shfaqet joshëse në fotosesionin e fundit

Më: 31 tetor 2020 Në ora: 19:22
Agnesa Vuthaj

Vite më parë fitoi kurorën e më të bukurës shqiptare, por ajo mbetet akoma ikonë e bukurisë.

Ish-Miss Agnesa Vuthaj edhe një herë e dëshmojë se përfaqëson denjësisht bukurinë shqiptare.

Ajo ka realizuar një fotoseison me fotografen Fioralba Kryemadhi, teksa shihet e veshur në të bardha, grim të theksuar dhe buzë të kuqe, Agnesa dukej “përvëluese”.

“E kuqja ne bardhësinë e jetës se femrës Dashuria, dhembja, lufta”, ka shkruar Agensa në mbishkrimin e imazheve.

Përndryshe, ajo dukej mahnitëse, joshëse dhe në top formë.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat